Окупанти штучно створюють інформаційну блокаду для мешканців Криму та Донбасу, — Мінреінтеграції

-

Читайте также

На тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу Російська Федерація блокує теле- та радіосигнали українських мовників, також обмежує доступ до інтернету та соцмереж, створюючи інформаційну блокаду. Про це заявив заступник віце-прем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко, повідомляє Укрінформ.

«Окупаційна влада робить все можливе, щоб відділити Крим від інформаційного потоку України. Вони намагаються припинити трансляцію телебачення та радіоканалів на Крим, намагаються обмежувати інтернет та контакти через соціальні мережі. Ми робимо все можливе, аби виправити ситуацію: ми намагаємось надати підтримку в трансляції ТБ та радіоканалів, нещодавно було прийнято рішення Кабінету Міністрів, що дозволяє нашому міністерству надавати фінансову підтримку теле- і радіомовникам», — зазначив Яременко.

Він також наголосив, що Мінреінтеграції працює над питанням облаштування та уніфікації роботи всіх пунктів пропуску, які функціонують на адмінмежі з тимчасово окупованими територіями Криму та Донбасу.

Ігор Яременко

На контролі, за словами урядовця, перебуває і питання прав людей.

«Ми моніторимо ситуацію з правами людей на півострові, ми ділимось інформацією з міжнародною спільнотою і, зокрема, з моніторинговою місією ОБСЄ, яка знаходиться в Україні з 2014 року. Ми також пропонуємо посилювати санкційний режим стосовно тих, хто порушує права жителів Криму», — наголосив Яременко.

Він також поінформував, що окупаційна влада Криму та Донбасу всіляко обмежують доступ громадян на підконтрольні урядові України території.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Росія також намагається розширити пропагандистське мовлення на вільні території України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Арендатор складов в Врбетице подал в суд на главу полиции Чехии: причины

Фирма Imex Group, которая является арендатором двух складов во Врбетице, взорвавшихся в конце 2014 года, подала в суд на...