Обмін військовополоненими зупинився через Росію. ВІДЕО

-

Читайте также

Процес обміну військовополоненими і людьми, що незаконно утримуються, зупинився і не буде рухатися – на сьогоднішній день у Росії немає бажання робити що-небудь в цьому питанні. Світова спільнота повинна чинити тиск на РФ для звільнення полонених — заявила заступник глави правління Центру оборонних стратегій, член експертної мережі Кримської платформи Аліна Фролова.

Про це пишуть на сайті UA.tv.

На думку експерта, проблема утримання українських громадян у російських в’язницях має два аспекти. Перший – питання кримських татар в окупованому Криму. На сьогоднішній день Меджліс фактично визнаний організацією, небажаною в Росії. РФ поки не назнала його терористичною організацією, але дуже близька до цього. Це дає можливість постійно переслідувати кримських татар. Вони здійснюють активний опір окупаційній владі, тому знаходяться під загрозою. Окремо є проблема з громадянами України, яких утримують на Донбасі і українськими військовими, яких захопили в полон.

“В цілому процес обміну військовополоненими або утримуваними людьми зупинився і не буде рухатися – на сьогоднішній день у Росії немає бажання що-небудь робити в цьому питанні”, – підкреслила Аліна Фролова.

На її думку, це складова частина того, що повинна робити світова спільнота для того, щоб примусити Росію звільнити цих людей. Світова спільнота непогано спрацювала в ситуації з російськими політичними в’язнями. Цьому приділялася велика увага, в тому числі в Німеччині і Франції. Це показує, що звільнення полонених можливе, якщо буде здійснюватися такий тиск.

Є надія, що після виборів Німеччина повернеться в світову політику із усвідомленим розумінням того, що, як європейський лідер, вона повинна активно брати участь у вирішенні таких проблем. Важлива позиція США і Великої Британії. У зв’язку з виходом із ЄС Велика Британія визначається зі своїм новим місцем в європейській політиці. Для України це шанс мати сильного партнера, якого можна залучати до ключових ініціатив.

Як повідомляла група «ІС», Росія вигадала новий спосіб блокувати обмін полоненими.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Президенты Азербайджана и Турции открыли аэропорт в деоккупированном Физули. ВИДЕО

В рамках однодневного визита президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган принял участие в открытии международного аэропорта Физули. Во вторник, 26 октября,...