Новий заступник міністра внутрішніх справ розповів про пріоритети в реформуванні МВС

-

Читайте также

Колишній топ-дипломат, нині чинний топ-силовик Євгеній Єнін розповів про плани щодо реформування Нацполіції, ДСНС і Міграційної служби, які нині йому підпорядковуються.

Новий глава МВС Денис Монастирський одразу після призначення заявив, що не буде нічого руйнувати і вибудовувати наново, а сконцентрується на аналізі проблем і підготовці варіантів рішень, які будуть представлені разом з новою командою МВСників. Перший заступник міністра Єнін, вочевидь, є таким же прихильником змін “еволюційним шляхом” і відмовляється від потенційно небезпечних “революцій”. Відчувається підхід, властивий чиновникам з досвідом у дипломатії.

Євгеній Єнін

Єнін розповів, що спілкувався з керівниками підрозділів, щоб докладно дізнатися у них про поточні проблеми та про їхнє бачення необхідних для міністерства змін. У свою чергу, цих же керівників підрозділів проінформували про ключові напрямки реформ, щоб скоординувати зусилля, забезпечивши гідні темп і якість роботи в пріоритетних напрямках.

Головний пріоритет, який озвучив Єнін – це вихід із застою, активне впровадження технологій і цифровізація сервісу.

У Нацполіції це буде реалізовано, зокрема, завдяки розвитку системи автоматичної фіксації порушень ПДР. При цьому впровадження систем автофіксації, за словами Єніна, буде далеко не єдиним заходом для підвищення безпеки українських доріг і запобігання загибелі людей в ДТП.

Міграційну службу чекає те, що сьогодні називають “діджіталізацією” – необхідність контактувати зі співробітниками буде зведена до мінімуму, і при цьому громадяни зможуть простіше отримувати адміністративні послуги. Зменшення бюрократії та участі держслужбовців в “паперових процесах” значно знизить корупцію, а автоматизація процесів прискорить і полегшить отримання послуг. Зокрема, Єнін хоче налагодити процес видачі закордонних паспортів, щоб його отримання для українців займало всього один день, а також створити систему отримання і виходу з громадянства в автоматичному режимі.

Згадавши свою роботу в МЗС, Єнін також пообіцяв, що буде тривати робота над розширенням безвізу. А українців, які живуть за кордоном, будуть активно залучати до участі в економічному і політичному житті країни. Зроблено це буде, зокрема, шляхом вирішення питання множинного громадянства.

Державну службу надзвичайних ситуацій оновлять технологічно: вже заплановане збільшення кількості протипожежних літаків та іншої техніки.

На посаді заступника голови МЗС Євгеній Єнін напрацював солідний “послужний список”: брав активну участь в поверненні вкрадених Януковичем грошей в державну казну, в результаті до бюджету України були повернуті півтора мільярди доларів; як службовець МЗС успішно пройшов “краш-тест” з організацією евакуації із захопленого талібами Афганістану; брав участь в підготовці саміту “Кримської платформи” – одного з найголовніших і успішних зовнішньополітичних проектів діючої влади. Тому перехід Єніна з МЗС до МВС – це, ймовірно, один з найпотужніших трансферів 2021 року, який посилить міністерство.

Як повідомляла група ІС, контррозвідка СБУ викрила у Дніпрі підривну діяльність агента російських спецслужб. За попередніми даними, мешканець обласного центру, колишній працівник МВС, ініціативно встановив контакт з представниками ФСБ РФ під час перебування в Росії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Россияне могут не рассчитывать на государственную пенсию

Россиянам, желающим комфортно жить на пенсии, не следует уповать на одни лишь государственные пособия: формированием пенсионных накоплений необходимо заниматься...