Новий обмін на Донбасі: в Офісі президента повідомили чого чекають від окупантів

-

Читайте также

Українська сторона очікує від представників підтримуваних Росією угруповань «днр» та «лнр» на письмові підтвердження щодо обміну утримуваними особами. Про це повідомили в Офісі президента за результатами онлайн-засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання на Донбасі.

«Україна вкотре підтвердила готовність до якомога швидшого взаємного звільнення утримуваних осіб у форматі «всіх на всіх», – йдеться в повідомленні ОП.

Натомість представник Росії у ТКГ Борис Гризлов звинуватив українську владу у створенні перешкод для подальшого обміну.

«Київ відмовився від узгоджених раніше домовленостей щодо складання списків на обмін згідно з чотирма категоріями утримуваних осіб. Буквально в ході засідання київська делегація заявила, що вона хоче ще дві категорії», – вказав Гризлов.

Нагадаємо, 7-8 липня відбулися нові засідання контактної групи по Донбасу. Через епідемію коронавірусу вони проходять в режимі відеоконференцій. Наступний раунд консультацій заплановано на 22 липня.

Востаннє обмін утримуваними відбувся 16 квітня. Українська влада тоді передала угрупованням «лднр» 14 осіб, а бойовики українській стороні – 20.

Як повідомляла група ІС, терористи «днр» вже чотири роки утримують 21-річного Богдана Ковальчука, якого вони захопили ще підлітком.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В правительстве Словакии назвали «конфузом» закупку российской вакцины «Спутник V»

В Словакии решили отказаться от вакцинации российским препаратом «Спутник V». О этом сообщил министр экономики Рихар Сулик, добавив, что...