Нове перемир’я в зоні ООС: українська делегація у ТКГ бачить шанс

-

Читайте также

У середу, 28 квітня, відбулося загальне засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) на рівні глав делегацій. З’явилася можливість на Великодні свята встановити перемир’я на сході України.

За повідомленням Української делегації у ТКГ, головною темою обговорення стала пропозиція повернутися до суворого дотримання режиму повного та всеосяжного припинення вогню, додатковим аргументом для чого виступає настання Великодніх свят. За словами голови Української делегації у Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука, «є шанс встановити «великоднє перемир’я».

Сторони суттєво наблизилися до взаємного розуміння та узгодили в загальному вигляді ідею встановлення «великоднього перемир’я». «Сторони погодилися продовжити роботу щодо вжиття додаткових заходів із вдосконалення механізму виключення порушень режиму припинення вогню», — йдеться в повідомленні. Консультації тривають.

Як повідомляла група ІС, протягом минулої доби, 28 квітня, в зоні ООС зафіксовано 15 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації. Внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Оккупанты на Донбассе сосредотачивают боевую технику у линии соприкосновения

Оккупанты на Донбассе продолжают накопление и сосредоточение боевой техники.  "Покровка, 14/09/21, "Грады" 1ак роа менее чем в километре от лини...