Нідерланди надали згоду на участь у «Кримській платформі»

-

Читайте также

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква провів телефонну розмову з радником Прем’єр-міністра Королівства Нідерландів з питань зовнішньої та безпекової політики Джофрі ван Лювеном. Про це інформує прес-служба ОПУ.

Ігор Жовква поінформував про кроки України в напрямку євроатлантичної інтеграції.

Радник голови нідерландського уряду погодився з важливістю поглиблення взаємодії між Україною та Нідерландами в цьому напрямі.

Заступник керівника Офісу Глави держави розповів Джофрі ван Лювену про безпекову ситуацію на Донбасі, а також нещодавнє нарощення військової присутності Росії на кордонах України.

Співрозмовники відзначили, що агресивні дії РФ становлять загрозу для миру та стабільності у Європі.

Радник Прем’єр-міністра Нідерландів наголосив на незмінності позиції його держави щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України.

«Ми незмінно підтримуємо Україну. Чіткий сигнал нашої підтримки було дано під час візиту у травні в Україну міністрів закордонних справ країн Бенілюксу», – заявив він.

Співрозмовники також торкнулися питання європейської інтеграції України, зокрема обговорили можливість підписання двосторонньої декларації щодо європейської перспективи Української держави. Джофрі ван Лювен відзначив важливість діалогу сторін з цього питання, а також активної співпраці за напрямами, визначеними Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.

Ігор Жовква поінформував про ситуацію в тимчасово окупованому Криму та майбутню діяльність Кримської платформи. Зі свого боку радник Прем’єр-міністра Нідерландів запевнив, що його країна буде представлена на належному рівні на інавгураційному саміті Кримської платформи, а також урочистих заходах з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Нагадаємо, група ІС писала, чому Росія виграла арбітраж щодо Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

КПВВ на Донбасі: в ДПСУ прозвітували про тиждень роботи

На лінії розмежування на Донбасі, згідно з розпорядженням командувача Об’єднаних сил, всі КПВВ відкриті щоденно, з 8.00 до 16.00....