На саміті НАТО говоритимуть про членство України і загрозу від Росії — ЗМІ

-

Читайте также

Британський міністр оборони Домінік Рааб на саміті НАТО планує говорити про загрози, що становить Росія, а також допомогу і перспективи членства в Альянсі для України, пише BBC News Україна з посиланням на Independent.

Представники країн НАТО збираються 24 березня на першу в цьому році зустріч «наживо», аби обговорити, з-поміж іншого, загрози з боку Росії і погодити кроки, які стануть «реальними наслідками її ворожої діяльності» щодо Заходу, розповідає газета.

За інформацією видання, пан Рааб говоритиме про те, що «Росія застосовує нові та руйнівні технології, що загрожують демократіям та відкритим суспільствам у всьому світі». Він також наголосить, що, попри «брекзит», Велика Британія повністю підтримує НАТО як військовий стримувальний чинник і «сильний, єдиний, політичний оплот проти дестабілізаційної діяльності Москви».

Домінік Рааб

Особливу увагу пан Рааб хоче привернути до розробок Росією новітніх ракетних систем та інших озброєнь, а також до численних кібератак, що підтримуються російським керівництвом, і спрямовані на втручання у вибори і поширення дезінформації про коронавірус.

Independent нагадує, що Велика Британія нещодавно переглянула свою політику в галузі безпеки і оборони, визначивши Росію «найгострішою загрозою нашій безпеці» з огляду на отруєння Сергія Скрипаля в Солсбері, а також її політику військового втручання в Україні.

На переконання уряду Великої Британії, в найближчі роки можна очікувати, що Москва лише посилить свою діяльність, спрямовану на підрив демократичних систем та відкритих економік в Європі.

В огляді зазначалося, що британці «поважають народ, культуру та історію Росії, однак, поки відносини з її урядом не покращиться, ми будемо активно стримувати та захищатись від усього спектру загроз, що виходять від Росії».

Уряд Великої Британії планує «підтримувати народи у східноєвропейському сусідстві та за його межами, щоб зміцнити їх стійкість до державних загроз. Сюди входить й Україна, де ми будемо продовжувати нарощувати потенціал її Збройних Сил».

Пан Рааб планує також озвучити підтримку його країною політики відкритих дверей НАТО, яка пропонує шлях до членства в Альянсі, в тому числі для країн, що стикаються з російською агресією, як то Україна та Грузія.

Як повідомляла група «ІС», Україна в найближчому майбутньому розраховує отримати план щодо членства в НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Средиземном море завершились одни из наиболее масштабных учений НАТО: подробности

В Средиземном море завершились учения POLARIS 21 шести стран-членов НАТО. Учения стали одними из наиболее масштабных военно-морских маневров в...