МЗС України консолідує зусилля з експертною мережею Кримської платформи заради деокупації півострова

-

Читайте также

У середу, 16 червня, перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова зустрілась із представниками новоствореної експертної мережі Кримської платформи, керівництвом представництва президента України в Автономній Республіці Крим, Благодійного Фонду «Східна Європа» та координатором програм USAID, інформує прес-служба МЗС України.

Основна увага у ході бесіди була приділена пріоритетним крокам та спільним завданням МЗС України та експертної мережі, зокрема у рамках підготовки інавгураційного саміту Кримської платформи, який відбудеться 23 серпня у Києві.

«Наша команда на чолі з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою переконана, що лише консолідувавши зусилля держави та громадянського суспільства, ми зможемо ефективно протидіяти усім негативним наслідкам російської окупації та досягнути нашої головної спільної мети – деокупації Криму», — наголосила Еміне Джапарова.

МЗС та експертна мережа домовились напрацювати план спільних заходів, який зокрема включатиме проведення аналітичних досліджень експертної мережі, їх презентацій за кордоном, проведення публічних заходів тощо.

На саміт «Кримської платформи» приїдуть представники 30 країн, він відбудеться 23 серпня 2021 року – до 30-ї річниці Незалежності України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, на саміті «Кримської платформи» США будуть представлені на високому рівні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Ситуація в зоні ООС: внаслідок обстрілу поранено українського військового

Ігноруючи домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи, російсько-окупаційні війська продовжують порушувати режим припинення вогню...