Митрополит УПЦ МП пригрозив українській владі: подробиці

-

Читайте также

Митрополит УПЦ МП у Запоріжжі Лука (Коваленко) асоціює церкву Московського патріархату в Україні із Богом. У своєму Telegram-каналі священник написав, що «Бог проти влади», адже влада проти Московського патріархату, інформує ресурс Духовний фронт.

Вірян РПЦвУ Лука взагалі назвав «біллю і совістю Батьківщини».

«Якщо влада проти Бога, то й Бог проти влади. У сьогоднішньому своєму слові я хочу висловити слова підтримки і подяки вірним чадам нашої Матері-Церкви, які під стінами Верховної Ради засвідчили свою любов і відданість православній вірі», — написав Лука.

Чи перестане тепер Лука молитись за українську владу і військо за богослужінням, він не уточнив. Але такі заяви свідчать про відверту антидержавницьку риторику одного із впливових серед вірян РПЦвУ єрархів.

За словами Луки, закон про унормування назви РПЦвУ відповідно до її статуту і візит Вселенського патріарха Варфоломія на 30-ту річницю Незалежності, знищить Україну. Саме проти цього протестували 15 червня актив РПЦвУ під ВРУ і ОП.

«Не можу повірити в те, що наші люди будуть почуті. При цьому дуже хочу помилитися в попередньому діагнозі нинішньої влади, яка почала впевнено слідувати курсом, обраним їх попередниками і спрямованому на ліквідацію і остаточне знищення нашої держави», – грозиться Коваленко.

Вищезгадані законопроекти і запрошення Вселенського патріарха єрарх РПЦвУ порівняв із «хворобою, яка несе смерть». Тому, на думку Луки «організм попереджає нас про цю небезпеку болем, поганим самопочуттям і цілим рядом інших ознак, які свідчать про те, що нам необхідне термінове лікування».

Лука пояснив, що під болем він має на увазі вірян РПЦвУ, які є нібито «совістю нашої Батьківщини» і «справжніми синами і дочками, патріотами», але забув згадати як ці ж самі «патріоти» допомагали російським військовим у Криму і ОРДЛО і продовжують це робити.

В кінці допису митрополит РПЦвУ пригрозив, що якщо влада стане ігнорувати УПЦ МП, «то це закінчиться трагічно для влади».

Нагадаємо, група ІС інформувала, що раніше митрополит Московського патріархату у Запоріжжі залякував вірян американським президентом Джо Байденом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В США заявили, что прекратить войну на Донбассе может только РФ, как страна-агрессор

Полностью прекратить войну на востоке Украины может только Российская Федерация - именно она является страной-агрессором. Об этом заявил заместитель...