Росія розглядає військове вторгнення в Україну

-

Читайте также

Нарощування Росією військових сил біля російсько-українського державного кордону свідчить про те, що Кремль розглядає різні варіанти, включаючи потенційне військове вторгнення в Україну, заявила місія України в ОБСЄ під час засідання Форуму з безпекового співробітництва ОБСЄ у Відні.

Про це пише 5 канал.

«Зараз ми спостерігаємо не просто військове нарощування. Зараз ми бачимо погіршення ситуації на тлі демонстрації Росією готовності застосувати війська та техніку, зосереджені вздовж українського кордону, а також те, що російське керівництво розглядає різні можливості, включаючи потенційне військове вторгнення в Україну», – зазначили в українській делегації.
Також у місії нагадали, що після завершення масштабних навчань біля державного кордону України у другій половині 2021 року Росія лише на словах відвела свої сили від кордону.

«На місця постійного перебування повернулися лише військовослужбовці. Бойова та інша військова техніка, така як танки, бойові машини та ракетні комплекси «Іскандер», залишилася поблизу українського кордону», – уточнили українські дипломати.

За їхніми словами, наразі Росія розмістила більш як 92 тис. своїх військовослужбовців у районах поблизу кордону з Україною.

«Російська Федерація не просто демонструє військову агресію. Російські військові навчання, енергетична криза у Європі та використання мігрантів як зброї на кордоні Білорусі з Польщею та Литвою слід комплексно розглядати як елементи гібридної війни Росії проти Європи та євроатлантичної спільноти. На цьому тлі ми хотіли б підтвердити тверду відданість України миру та безпеці в Європі. Ми готові спільно захищати ці фундаментальні принципи для України та євроатлантичної спільноти», – додали в місії України в ОБСЄ.

Як повідомляла група «ІС», потрібно бути готовими до вторгнення Росії в кожній області.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Олексій Резніков: «Нам не потрібні американські чи канадські солдати, ми боротимемося самі»

Україні не потрібні на війні проти агресії Росії бойові підрозділи світових держав – лише сучасна зброя та допомога у...