МАГАТЕ відреагувало на плани рф присвоїти Запорізьку АЕС

-

Читайте также

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) відреагувало на російські плани присвоїти Запорізьку АЕС.

«Після повідомлень про те, що росія планує контролювати роботу Запорізьку АЕС, генеральний директор Рафаель Гроссі консультуватиметься з відповідними органами», — йдеться у повідомленні на сторінці МАГАТЕ.

Також у МАГАТЕ заявили, що Гроссі відвідає Київ цього тижня, а потім і рф. Ці візити потрібні для переговорів щодо якнайшвидшого узгодження зони ядерної безпеки та безпеки ЗАЕС.

Окремо експерти МАГАТЕ заявили, що дізнались про плани перезапустити один із 6 реакторів (наразі всі перебувають у режимі холодної зупинки) на зниженій потужності для виробництва пари та тепла для потреб станції. «Потрібен деякий час, щоб завершити всі приготування, перш ніж роботу реактора можна буде відновити», — пояснили в Агентстві.

Нагадаємо, що путін доручив «передати Запорізьку АЕС під керування росії». В українському Енергоатомі заявили, що рішення Росатому щодо створення експлуатуючої організації для ЗАЕС з юридичною адресою в Москві є нікчемним.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Про ціни в ОРДЛО і чому там не дочекаються російського раю

2014 року російська пропаганда дуже приваблювала жителів Донбасу великими заробітними платами та пенсіями, які будуть у них, якщо оберуть...