Лукашенко планує закупити в РФ озброєння на мільярд доларів

-

Читайте также

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко відвідав російсько-білоруські військові навчання «Захід-2021» і заявив, що Білорусь планує закупівлю російського озброєння більш, ніж на мільярд доларів. Він і Володимир Путін приділили багато уваги питанням оборони і безпеки, обговорювали перспективи поставок комплексів C-400.

Про це пише UA.News.

«Затягла конкретика від будівництва об’єктів – в тому числі космодром «Східний», – закінчили питанням озброєння. Ми обговорювали ці проблеми», – сказав Лукашенко.

Він зазначив, що «зараз комплексами С-300 повністю перекрито західний напрямок Білорусі, але у країни додався південний напрямок».

Лукашенко зазначив, що завершився перший етап спільних навчань «Захід-2021». З його закінченням завершуються збори для військовослужбовців територіальних військ.

«Це один з найважливіших заходів підготовки збройних сил, який проводиться на тлі безперервної гібридної агресії з боку Заходу щодо Білорусі і Росії. Ми бачимо нові ризики і виклики на заході Союзної держави, загострення обстановки на кордонах держав – членів ОДКБ», – заявив Лукашенко.

«І нехай ніхто навіть не сумнівається, що ми – білоруси, росіяни, казахи, громадяни інших держав, що входять до ОДКБ, – готові зробити все для збереження регіональної безпеки, миру в рідній батьківщині», – зазначив Олександр Лукашенко.

Як повідомляла група «ІС», стало відомо про масовий спалах дизентерії у військах РФ на навчаннях»Захід — 2021″.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Як Франція допомагає РФ привласнювати українську історичну спадщину: пояснення експерта

Французька влада поводиться нерозбірливо, підіграючи Російській Федерації у її спробах привласнити історичну спадщину України. Про це на своїй Facebook-сторінці...