Латвія витратить зібрані кошти на «Байрактари» для ЗСУ інакше: що закуплять

-

Читайте также

Латвія витратить зібрані кошти на БПЛА Bayraktar на придбання для ЗСУ безпілотників та позашляховиків. Загалом було зібрано більше ніж 900 тисяч євро, повідомило посольство України в Латвії.

Організатори проєкту запропонували придбати для ЗСУ: 45 безпілотників латвійського виробництва; 15 позашляховиків.

Очікується, що відправка буде можливою вже найближчим часом після придбання.

Під час пресконференції посол України Олександр Міщенко та міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс закликали придбати зазначені тактичні дрони та позашляховики для української армії вже зараз.

Також під час виступу Пабрікс наголосив на тому, що Латвія й надалі дотримуватиметься позиції підтримки нашої держави в боротьбі з російським агресором до повної перемоги України.

Нагадаємо, литовський журналіст Андрюс Тапінас в травні розпочав кампанію зі збору коштів на БПЛА «Байрактар» для України. Збір вдалося закрити за три дні. Після цього турецька компанія-виробник заявила, що зворушена солідарністю литовців і тому вирішила подарувати безпілотник, а зібрані кошти спрямували на інші потреби України.

Аналогічні кампанії зі збору коштів ініціювали в Норвегії, Польщі та Канаді.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

СБУ виявила в єпархіях РПЦвУ пропагандистські «методички» Кремля та нацистську символіку. ФОТО

СБУ завершила контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ МП (РПЦвУ), які розташовані у Закарпатській, Рівненській і Житомирській областях. На...