Кулеба повідомив про створення «ядра міжнародної коаліції» за звільнення Криму

-

Читайте также

Саміт Кримської платформи 23 серпня планують відвідати представники 28-ми держав та міжнародних організацій. Про це повідомив глава МЗС Дмитро Кулеба на брифінгу у середу, 28 липня.

«Вже 28 держав і міжнародних організацій підтвердили участь у саміті Кримської платоформи. Це буде безпрецедентний міжнародний захід в історії України. Ще ніколи така кількість держав не збиралася в Україні для проведення подібного заходу на рівні президентів, прем’єр-міністрів, голів парламентів, членів урядів», — сказав Кулеба, передає сайт МЗС.

Він не став уточнювати, про які саме держави та організації йдеться, однак зазначив, що очікується участь усіх провідних держав-партнерів України у Європі та Північній Америці. За словами Кулеби, Україні вдалося сформувати ядро міжнародної коаліції за звільнення Криму попри системні дії Росії, яка, за його словами, відмовляє держави брати участь у міжнародній коаліції.

Як повідомляла група ІС, на саміті «Кримської платформи» 23 серпня США представить міністр транспорту країни Пітер Буттіджіч.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Новый фронт»: Лукашенко вновь заговорил об «украинской угрозе»

Самопровозглашенный «президент» Беларуси Александр Лукашенко, похоже, окончательно влился в российский внутриполитический мейнстрим, основными актуальными характеристиками которого являются тезисы о...