Кулеба дав пораду союзникам щодо стримування російської агресії

-

Читайте также

Україна та союзники мусять виробити стратегію зі стримування російської агресії. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю німецькому виданню Zeit.

Голова української дипломатії зокрема окреслив складові такої стратегії.

«Йдеться про набагато більше, ніж просто словесна підтримка. Це стратегія стримування, що складається із трьох елементів. Перший – чіткий політичний сигнал, що вже прозвучав. Другий – серія санкцій чи інших обмежувальних заходів. Москва знає, що Захід готує санкції. І ви двічі подумаєте перш ніж заплатити цю ціну. Третій елемент – військова підтримка», — наголосив він.

Міністр вважає, що військова допомога Україні від західних партнерів не призведе до ескалації конфлікту. А відмова надавати її лише зміцнить упевненість Кремля у правильності обраної тактики.

«Росія хоче, щоб Україна залишалася слабкою. Той, хто відкидає військову та оборонну співпрацю з нами, зміцнить цю позицію. Але ми дуже активно співпрацюємо з різними партнерами, які готові продати нам військову техніку та зброю, щоб ми могли краще захищатись», — пояснив Кулеба.

За його словами, Україна вже уклала контракти на постачання військової техніки з кількома країнами Європи.

Нагадаємо, США накладуть на Росію жорсткі санкції та виділять Україні зброю й військову техніку у випадку посилення загрози російської агресії. Про це сказав директор Євразійського центру Атлантичної ради Джон Гербст.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Талибы обвинили в проблемах Афганистана международное сообщество

Причиной экономических проблем в Афганистане является непризнание международным сообществом правительства «Талибана». Об этом заявил премьер-министр администрации талибов Мухаммед Хассан...