Кремль вже не сподівається на «корисних ідіотів» на Заході, — Кулеба

-

Читайте также

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив про те, що кремль має отримати жорстку протидію всього світу у відповідь на використання енергоресурсів та продовольства як зброї.

Про це він написав у колонці для РБК-Україна з нагоди початку африканського турне.

«Тактика держави-терориста зрозуміла: до кого не можемо дотягнутися ракетами, до тих дотягнемося голодом і холодом. Але ми не дамо російським терористам досягти їхніх цілей. Більше дипломатичного тиску, більше санкцій, більше зброї для наших воїнів, більше підтримки України на всіх рівнях та майданчиках. Африканська стратегія України є одним з елементів, який допоможе швидше та ефективніше досягти цих цілей», — зазначив Кулеба.

Очільник української дипломатії наголосив, що остання промова путіна продемонструвала його реальні наміри.

«Російський тиран апелював не до нас із вами, не до Європи та Північної Америки. Він звертався виключно до Глобального Півдня. Це означає, що росія вже не сподівається на «корисних ідіотів» на Заході чи крихку позицію деяких європейських політиків», — написав Кулеба.

На його переконання, своїми брехливими заявами про «антиколоніалізм» та «нові центри сили» путін намагається знайти опору в Африці, Азії та Латинській Америці.

«Потрібно позбавити росію всіх козирів та інструментів, які дозволяють їй продовжувати загарбницьку війну. Будемо звужувати коридор можливостей для Москви, поки російські негідники не змиряться з єдиною опцією: деокупація всіх українських територій, репарації, відповідальність за злочини. Водночас будемо розширювати коридор можливостей для Києва. Африканський напрямок несе нові можливості для посилення України, нові можливості для українського бізнесу, нові можливості для української воєнної економіки. Бо сучасна війна це протистояння не лише військових, а й економічних потенціалів», — зазначив міністр закордонних справ.

Кулеба наголосив, що Україна не прагне лише дружити проти Москви.

«Ми прагнемо дружити з Африкою. Це принципова відмінність між нашою та російською дипломатією, яка прагне лише одного — розділяти і владарювати. Більшість африканських партнерів співчуває Україні, але зайняла позицію, яку можна описати словами “Не наша війна”. Ми активно переконуємо їх, що “пересидіти” цю війну не вдасться нікому, тому що російська агресія проти України є глобальною загрозою», — акцентував голова МЗС.

Група ІС повідомляла про те, що розвідка НАТО попередила союзників про можливе випробування росією суперторпеди з ядерним зарядом «Посейдон».

_________________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Власники танкерів дедалі частіше відмовляються перевозити російську нафту через санкції

Власники нафтових танкерів масово відмовляються перевозити російську нафту через нафтове ембарго ЄС, що днями вступає в силу, пише Bloomberg. Ті,...