Країни НАТО готові протистояти Росії, — глава Бундесверу

-

Читайте также

Країни Альянсу мають забезпечувати належну боєготовність, враховуючи поведінку Російської Федерації. Про це заявила міністр оборони ФРН Аннегрет Крамп-Карренбауер, виступаючи на відеоконференції, яку провів американский аналітичний центр Atlantic Council, повідомляє Укрінформ.

«Ми бачимо агресивну, напористу політику, яка виходить від російського керівництва… Росія не поважає права інших країн на самовизначення. Вперше після Другої світової війни кордони були змінені силою», — сказала вона, нагадавши про незаконну анексію Криму Москвою в 2014 року та про те, що робить Росія на Сході України, продовжуючи політику сфер впливу.

Крамп-Карренбауер зауважила, що з того часу постійно робилися спроби відновити відносини з Росією, але марно.

При цьому вона додала, що НАТО хоче, щоб Росія повернулася до столу переговорів, щоб знову діяли договори про роззброєння.

«Росія повинна дуже чітко розуміти, що ми в Європі та в НАТО дуже сильні, що ми… готові протистояти загрозі, яку представляє Росія. Саме тому концепція стримування настільки актуальна сьогодні», — зазначила міністр.

Глава Бундесверу також запевнила, що Німеччина рухається у напрямку до 2-відсоткової (від ВВП) позначки витрат на оборону, хоча нинішня рецесія сповільнює цей процес.

«Ми всі в НАТО відчули, наскільки реальною і нагальною є загроза, яку представляє Росія… Тож це (збільшення бюджету) є в інтересах безпеки Німеччини», — сказала Крамп-Карренбауер.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Бундесвер збирається купити велику партію американських винищувачів F/A-18E/F Super Hornet.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

24 країни ЄС запропонували свою участь у новій військовій місії для України

24 країни Європейського союзу надали свої пропозиції для участі у новій місії із навчання українських військових. Про це йдеться...