«Ключову роль могли б відіграти США»: Зеленський висловився щодо реінтеграції Донбасу

-

Читайте также

Президент Володимир Зеленський вважає, що обраний президент США Джо Байден міг би посилити переговори щодо завершення війни на Донбасі.

Про це він висловився в інтерв’ю The New York Times, опублікованому на сайті президента.

Зеленський вважає, що США могли б сильно вплинути на прогрес з перемовинами. Ба більше, він сподівається на підтримку Штатів в процесі реінтеграції Донбасу. Зокрема через сильні компанії, технології, безпеку та гроші.

«І тут ключову роль могли б відіграти Сполучені Штати Америки. Ну й ми розуміємо, що Сполучені Штати Америки на сьогодні – гарант безпеки у світі, серйозний стратегічний гравець, тому такі кроки могли б прискорити фінал війни на Донбасі і початок великого будівництва, великої реінтеграції Донбасу», — сказав Зеленський.

Крім того, за його словами, без США не обійтись і в питанні деокупації Криму.

«Зараз ми створюємо Кримську платформу і, звісно, хотіли б у ній бачити ті країни, які будуть ключовими гравцями, ключовими гарантами повернення та деокупації Криму. Повернення Криму і нашої територіальної цілісності. І США могли б бути лідером у цьому напрямку», — додав президент.

Як повідомляла група ІС, у держбюджеті України на 2021 рік передбачено збільшення фінансування сектору безпеки та оборони. Про це заявив президент Зеленський.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Газовые войны: что произошло между Молдовой и РФ

Газовые войны продолжаются, цены на газ в ЕС - в топе мировых новостей. Политики спорят, что будет и что делать....