Київ позбавив візи керівника українського товариства у Латвії, яка симпатизує проросійським силам

-

Читайте также

Власти РФ предрекают россиянам бедность: заявление главы Счетной палаты

Глава Счетной палаты РФ Алексей Кудрин заявил о том, что уровень жизни в стране за последние пять лет существенно...

Боевики «ЛНР» отобрали на блокпосту у жителей Луганска деликатесы и носки. ФОТО

Так называемые "таможенники" в пункте пропуска "Станица Луганская" остановили трех жителей временно оккупированного Луганска, которые везли с территории Украины...

Введение новых санкций США против РФ: Помпео назвал причину

Причиной введения на этой неделе новых санкций США против компаний из Российской Федерации является попытка Вашингтона помешать поставкам в...

Керівник товариства «Світанок» у м. Лієпая Лариса Давиденко була позбавлена статусу закордонного українця за діяльність, яка суперечить національним, у т.ч. безпековим, інтересам Української Держави. Про це повідомляє Посольство України в Латвії, посилаючись на рішення Національної комісії України з питань закордонних українців від 27 жовтня.

Таким чином, посвідчення закордонного українця Давиденко на підставі якого вона отримала безкоштовну багаторазову візу на в’їзд в Україну, є недійсним і підлягає поверненню до Посольства України в Латвії.

Зазначається, що Давиденко відверто симпатизує проросійським силам в Латвії, систематично відвідує заходи, організовані російськими дипломатичними установами, активно і публічно просуває постулати ідеологів «руського міру», які стали її глибоким внутрішнім переконанням.

26 липня вона брала участь у заходах, які проводились Генеральним консульством РФ у м.Лієпая з нагоди відзначення дня Військово-морських сил Росії, тобто прославляє збройні сили країни-агресора, які забезпечують окупацію українських територій та вбивства українців, які захищають суверенітет та територіальну цілісність України.

Це було не перше відвідування Давиденко заходів країни-агресора, які проводяться в Латвії закордонними дипломатичними установами Росії, йдеться у повідомленні.

Натомість, жодного разу керівник т.зв. українського товариства м.Лієпая не відвідувала заходів, організованих Посольством України, зокрема пов’язаних з прийомом на реабілітацію українських поранених військовослужбовців, колишніх політв’язнів Кремля тощо.

Про рішення Національної комісії щодо позбавлення Л.Давиденко статусу закордонного українця повідомлено компетентні органи України, зокрема Державну прикордонну службу України.

Посольство України звертає увагу усіх українців та закликає не бути байдужими до проявів антиукраїнської діяльності, коли деякі особи, прикриваючись своїм статусом та ім’ям нібито української організації насправді проводять антиукраїнську діяльність, потураючи та підтримуючи країну-агресора РФ.

Посольство запевняє, що Українська держава й надалі вживатиме адекватних заходів з метою недопущення проявів антиукраїнської діяльності, направленої на дестабілізацію ситуації серед свідомих, патріотично налаштованих українців Латвії.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Латвія депортувала з країни главу військових ветеранів РФ.

загрузка...

Свежее

В Бельгии сократят количество солдат, патрулирующих улицы от террористов

В пятницу, 27 ноября, правительство Бельгии, по предложению главы оборонного ведомства Людивины Дедондер и министра внутренних дел Аннелис Верлинден,...

Расскажите кто-то Джо Байдену, кто такая Света Тихановская

Довольно настораживающее заявление сделала “президент Света”, она же Светлана Тихановская порталу Belsat, а именно, она сообщила о готовящейся встрече с избранным президентом США Джо...

Жители Финляндии стали гораздо меньше доверять России

Граждане Финляндии стали относиться к Российской Федерации с явно большей настороженностью. Такие данные следуют из опроса чуть более 2 тысяч человек, проведенного Аналитическим центром...