Європа повинна об’єднатися в протидії «Північному потоку — 2» — Зеленський

-

Читайте также

Всі країни Європи повинні об’єднатися в протидії реалізації будівництва газопроводу «Північний потік — 2», заявив президент України Володимир Зеленський під час всеукраїнського форуму «Україна 30. Міжнародна політика» у Києві, повідомляє УНІАН.

«Введення його в експлуатацію — це не про економіку, це зброя проти України, і впевнений, що буде зброя проти всієї Європи у майбутньому. Це пряма безпекова пастка для всіх. І слід і надалі протидіяти реалізації цього проекту і залучати до цієї складної боротьби всіх партнерів. Не тільки Україна — вся Європа повинна об’єднуватися, щоб протидіяти цій енергетичній загрозі», — наголосив Зеленський.

Як повідомляла група ІС, кандидати в канцлери Німеччини Олаф Шольц та Армін Лашет заявили про те, що готові припинити поставки газу через «Північний потік 2«, якщо трубопровід стане важелем тиску Росії на Україну.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Кризис в ОРДО: население все больше не доверяет оккупантам

На территории временно оккупированных районов Донецкой области продолжают расти цены на продукты питания. В то же время, уже традиционно,...