«Єдина Росія» рятує рейтинги за рахунок жителів окупованого Донбасу: заява МЗС

-

Читайте также

Російська Федерація намагається витиснути максимальні дивіденди із силового захоплення українських територій на Донбасі.

Про це повідомляє УНН.

Про це заявив речник МЗС України Олег Ніколенко, коментуючи інформацію про вступ 100 жителів ОРДЛО до “Єдиної Росії”.

“Російська Федерація намагається витиснути максимальні дивіденди із силового захоплення територій в Донецькій та Луганській областях. Водночас, ніякі партійні квитки „Єдиної Росії“ або обіцянки політичних кар’єр для „чиновників“ окупаційної адміністрації не компенсують мешканцям Донбасу того горя і злиднів, які принесла російська окупація”, — заявив Ніколенко.

Зі слів дипломата, Україна неодноразово заявляла про невизнання російських паспортів, нав’язаних українцям на тимчасово окупованих територіях.

Ведення політичної агітації, відкриття осередків російських політичних партій та організація РФ виборів на окупованій частині Донбасу суперечать її зобов’язанням в рамках Мінських домовленостей і Нормандського формату, грубо порушують українське законодавство та норми міжнародного права, підкреслив він.

“Очевидно, „Єдина Росія“ рятує падіння рейтингів на тлі катастрофічної епідемічної ситуації та тотального обмеження прав і свобод людей в Росії за рахунок залучення до своїх лав жителів поневолених українських територій”, — зазначив Ніколенко.

Речник стверджує, що у Москві могли б вплинути на поліпшення ситуації на Донбасі “реальними кроками, а не політичними проєктами”. Так, зокрема, у Кремлі могли б віддати наказ своїм збройним формуванням дотримуватися режиму припинення вогню, розблокувати роботу КПВВ, аби люди могли отримувати базові соціальні послуги, припинити перешкоджати молоді, яка шукає кращого життя на підконтрольній українському урядові території, забезпечити міжнародним гуманітарним організаціям безперешкодний допуск до всіх утримуваних осіб.

Як повідомляла група «ІС», на окупованому Донбасі почали роздавати партбілети «Єдиної Росії».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее