Голова Єврокомісії нагадала друзям Путіна у Європі про отруєння Навального

-

Читайте также

Росія, судячи з ситуації навколо отруєння Олексія Навального, показує, що не змінює модель своєї поведінки, продемонстровану в Україні та Грузії. Про це заявила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у середу, 16 вересня, у Європарламенті під час своєї першої промови про стан Євросоюзу, повідомляє DW.

«Тим, хто виступає за тісніші зв’язки з Росією, я відповім, що отруєння Олексія Навального вдосконаленою нервово-паралітичною речовиною не є поодиноким випадком. Ми бачили цю модель поведінки у Грузії, Україні, Сирії та Солсбері, а також під час втручання у вибори в усьому світі. Ця модель не змінюється, і жоден газопровід не змінить цього», — зауважила фон дер Ляєн, маючи на увазі проєкт трубопроводу «Північний потік — 2».

Урсула фон дер Ляєн

Фон дер Ляєн наголосила, що у питаннях зовнішньої політики ЄС повинен «швидко визначати свою позицію» щодо подій «чи-то в Гонконгу, Москві або в Мінську». Вона також виступила на підтримку протестувальників у Білорусі: «ЄС — на боці народу Білорусі. Нас усіх зворушила велетенська хоробрість тих, хто мирно збирається на площі Незалежності чи бере участь у безстрашних жіночих маршах».

«Люди в Білорусі повинні самостійно вирішувати своє майбутнє, вони не є пішаками на чиїйсь шаховій дошці», — наголосила фон дер Ляєн.

Єврокомісія найближчим часом внесе пропозицію режиму санкцій за порушення прав людини. «Цей парламент багато разів закликав ухвалити європейський «акт Магнітського». Я можу оголосити, що ми зараз внесемо пропозицію», — зазначила фон дер Ляєн.

Нагадаємо, МЗС України вимагав нових санкцій проти РФ через отруєння Навального.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В РФ снесли дом с ранее найденной частной тюрьмой

Во Всеволожском районе Ленинградской области РФ снесли дом и засыпали грунтом участок, под которыми находилась частная подземная тюрьма с...