ФСБ створює потрібну Кремлю «атмосферу» для «святкування» роковин окупації Криму, — українська розвідка

-

Читайте также

Інформація Федеральної служби безпеки РФ щодо нібито викриття розвідувальної діяльності українських спецслужб на території тимчасово окупованого Криму має на меті створення відповідного фону для проведення 17 березня ініційованого РФ неформального засідання Радбезу ООН з кримської проблематики. Про це інформує Служба зовнішньої розвідки України.

Зазначена пропагандистська акція напередодні роковин окупації півострову – це зручний привід для відволікання уваги населення від численних внутрішніх проблем.

На нинішньому етапі Росія цілеспрямовано нагнітає ситуацію, намагаючись перекласти на українську сторону відповідальність за процес урегулювання на Сході України та дискредитувати ініціативу «Кримська платформа» з мирної реінтеграції Криму, наголошується у повідомленні СЗР України.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, заради святкування річниці незаконної анексії українського Криму, окупанти навіть зняли карантинні обмеження.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Список «недружественных стран» РФ: ЕС обвинил Кремль в подрыве отношений

Евросоюз считает решение РФ составить список недружественных иностранных государств очередным шагом к эскалации, который подрывает дипломатические отношения. Об этом...