Франція готова зробити ціну війни нестерпною для росії — прем’єр

-

Читайте также

Франція готова зробити ціну війни для росії нестерпною та забезпечити покарання винним у злочинах проти України. Про це йдеться в заяві прем’єр-міністра Франції Елізабет Борн, передає CNN.

За її словами, росія, ймовірно, ініціюватиме ескалацію у війні проти України, але опір українських захисників зобов’язує Францію «бути на висоті». При цьому Борн зазначила, що санкції проти рф працюють, і економіка цієї країни задихається.

«Франція готова і хоче зробити ціну війни нестерпною для росії. Наша країна має твердий намір, щоб злочини, вчинені росією, були задокументовані, віддані суду і покарані», — наголосила прем’єр.

Вона також додала, що з початку війни Україна отримала від Франції допомогу у розмірі понад 200 млн. євро.

Як повідомляла група ІС, міністр закордонних справ Франції Катрін Колонна заявила про те, що її країна продовжить підтримувати територіальну цілісність України і ніколи не визнає організовані росією на окупованих територіях псевдореферендуми.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Проросійський мер латвійського міста визнав хибність своєї «кримської заяви»

Російська пропаганда кілька днів тому почала активно розповсюджувати заяву голови міської думи латвійського Даугавпілса Андрія Елксніньша про те, що...