Фірташ і Фукс отримали санкції України: подробиці та відео

-

Читайте также

Секретар РНБО Олексій Данілов провів брифінг за підсумками засідання Ради, він повідомив, що проти бізнесменів Дмитра Фірташа та Павла Фукса запровадили повний пакет санкцій.

«Що стосується пана Фірташа, то це його участь в титановому бізнесі, постачання сировини, яка потім йде на військові підприємства РФ. Ми не можемо допустити, щоб це тривало… Крім товариша Фірташа, ми наклали санкції на підприємства, які безпосередньо афілійовані до ВПК Росії і використовують цей титан у військовій сфері», — розповів Данілов.

За словами секретаря РНБО, Фукс потрапив під санкції через незаконне отримання ліцензій на видобуток корисних копалин в Україні і «ситуації з Голден Деррік».

Також РНБО продовжила санкції щодо низки фізичних і юридичних осіб, які було запроваджено в 2018 році терміном на три роки. За словами Данілова, МВС й Кабмін внесли на розгляд РНБО список з 12 осіб у статусі кримінальних авторитетів. Також щодо трьох осіб зі списку «кримінальних авторитетів» проведуть додаткову перевірку.

Нагадаємо, президент Зеленський підписав указ, яким введено в дію рішення РНБО України від 4 червня 2021 року щодо результатів проведення огляду загальнодержавної системи боротьби з тероризмом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Военные Армении обстреляли позиции Азербайджана: что известно

Сегодня, 25 июля, Вооруженные силы Армении с позиций, расположенных близ села Юхары Шорча Басаргечарского района, подвергли непрерывному обстрелу позиции...