Фінляндія відмовляється будувати криголам для росії

-

Читайте также

МЗС Фінляндії відмовило місцевій верфі Helsinki Sphipyard Oy у видачі експортної ліцензії на будівництво криголама для російської компанії «Норникель». Відомство ухвалило негативне рішення щодо експортної ліцензії.

Без цієї ліцензії виробник криголамів не може отримати необхідні деталі у постачальників. Вони побоюються санкцій.

Директор департаменту логістики Норникеля Равіль Насибуллов повідомив, що будівництво криголаму зупинилося через відмову низки компаній постачати для нього двигуни та ЗПГ-обладнання. Щоб вирішити це питання, верф Helsinki Shipyard запросила МЗС експортну ліцензію, але отримала відмову.

Норникель замовив будівництво криголама, що працює на ЗПГ та дизелі з низьким вмістом сірки, у січні. Побудувати судно мали до зимового сезону 2025 року.

Верф Helsinki Shipyard Oy належить холдингу AHL, яким володіють Рішат Баутдінов та Володимир Касьяненко, які керують через свої структури найбільшим круїзним оператором росії «Водоход».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Британія поставить тисячу ракет «земля-повітря» для ППО України

Велика Британія поставіть Україні ще тисячу ракет класу "земля-повітря". Такий висновок можна зробити з публікації на сайті британського уряду. У...