Фейковий глава Криму визнав нікчемність «референдуму» 2014 року

-

Читайте также

8 вересня фіктивний «голова Криму» Сергій Аксьонов заявив про те, що злочинний замах на анексію територій материкової України агресор «може» оформити без фейкових «референдумів». У травні 2022 року подібні злочинні анонси вже озвучувалися російськими маріонетками в Херсоні та Сімферополі, і тоді вони транслювалися в рамках злочинної ідеї «Таврійської губернії», яку лобіював той самий Аксьонов.

Про це пише АРК.

Нагадаємо, що влітку 2022 року пропаганда агресора обіцяла такі фіктивні «плебісцити» на 11 вересня, але напередодні цієї дати було заявлено їхнє «перенесення» на 4 листопада, а донецькі «говорючі голови» окупантів днями «багатозначно» констатували, що «референдум це питання часу».

Заявляючи про те, що злочинна анексія територій України «можлива без референдуму», Аксьонов фактично сам констатує і нікчемність «кримського референдуму» 2014 року, якого, за його ж словами, не визнано.

При цьому ситуація, коли злочинні «юридичні відкриття» фейкового глави півострова заявлені саме сьогодні, має очевидні причини. Адже зараз очевидно, що і у вересні, й у листопаді 2022 року агресор очевидно не контролюватиме всю територію відповідно Донецької, Запорізької, Харківської та Херсонської областей.

Більше того, вереснева ситуація на фронті свідчить про поступове скорочення площі території материкової України, що контролюється агресором, і очевидно Аксьонов боїться навіть уявити – де будуть знаходитися Збройні Сили України на початку листопада.

Примітно, що незабаром після оприлюднення заяви Аксьонова жителі міста Саки повідомили у соціальних мережах про потужний вибух, після чого на околицях окупованого міста виникли серйозні пожежі.

Як повідомляла група «ІС», окупанти відтермінували проведення референдуму в Енергодарі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Злочинна депортація до окупованого Криму: нові тенденції

Днями російські карателі заявили, що з липня до вересня 2022 року вони зафіксували «понад 100 тисяч виїздів росіян на...