Фейк про зупинку безпекової допомоги США є інформаційної операцією РФ, — Міноборони

-

Читайте также

У засобах масової інформації деякого поширення набула інформація про те, що США нібито скасували надання Україні безпекової допомоги. Зазначений фейк був оперативно спростований. Скажімо, речниця Білого дому Дженніфер Псакі назвала ці чутки «нісенітницею«. У свою чергу міністр оборони України Андрій Таран зазначив, що так звані «ЗМІ» держави-агресора, які є неприхованою зброєю воєнної машини РФ, відпрацьовують завдання з інформаційних операцій, інформує прес-служба МОУ.

«Дивує і викликає жаль, коли деякі вітчизняні медіа, у тому числі з тих, що відносять себе до якісних ресурсів, ведуться на провокації, не перевіряють зміст та джерела такого роду інфовкидів, та стають сліпим інструментом інформаційної війни у руках ворога», — сказав Андрій Таран.

Глава оборонного відомства нагадав, що з 2020-го року в умовах стримування збройної агресії Російської Федерації системно та послідовно Міністерство оборони України реалізовує другий етап оборонної реформи.

Важливим елементом її успішного втілення має стати об’єднання національних та іноземних ресурсів задля залучення необхідних інвестицій у створення визначених спроможностей. У цьому контексті, зауважив Андрій Таран, Міністерство оборони та Збройні Сили України тісно співпрацюють з міжнародними партнерами, в першу чергу, зі Сполученими Штатами Америки.

«Упродовж січня — березня 2021 року Міністерство оборони України у взаємодії з іншими уповноваженими органами державної влади України та американськими партнерами організувало роботу щодо оцінювання стану реалізації завдань оборонної реформи та реформи оборонно-промислового комплексу. У результаті проведеної роботи, на початку квітня 2021 року Міністерство оборони України підготувало та передало Міністерству оборони США відповідний підсумковий документ, який 11 червня 2021 року, після відповідної сертифікації Пентагоном та Держдепартаментом, був схвалений Конгресом США», — заявив Андрій Таран.

Міністерство оборони та Збройні Сили України щиро вдячні американським партнерам за послідовну підтримку процесу оборонної реформи в Україні, спрямованої на зміцнення обороноздатності нашої держави в умовах триваючої російської агресії, йдеться у повідомленні оборонного відомства.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, російська пропаганда активно розганяє брехню про відмову США у військовій допомозі Україні після зустрічі президентів Джо Байдена і Володимира Путіна.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

СУ-75: как российский военпром обманывает налогоплательщиков. ФОТО

Кстати, у макета российского однодвигательного супер истребителя заметил интересную закономерность - пишет в своем Телеграм-канале Злой одессит. Программное обеспечение для...