До складу РНБО ввели нового члена

-

Читайте также

Президент України змінив склад Ради національної безпеки і оборони України (РНБО). Своїм указом глава держави ввів до складу Ради міністра у справах ветеранів Юлію Лапутіну.

«Ввести до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України Лапутіну Юлію Анатоліївну — міністра у справах ветеранів України», — йдеться в указі №56/2021, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Нагадаємо, у 2014 році Лапутіна була командиром оперативної групи СБУ в АТО і виконувала завдання по затриманню бойовиків. У тому ж році була призначена заступником начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Як повідомляла група ІС, міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна готова взяти на поруки затриману правоохоронцями ветеранку Вікторію Котеленець.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Взрывы в Чехии: за день до теракта работникам склада дали отгул

За день до теракта во Врбетице, 15 октября 2014 года, рабочие склада получили неожиданное указание взять отгул. В этот...