Данілов пояснив, від кого залежить можливе загострення в зоні ООС

-

Читайте также

Начальник Генштабу ЗС України Руслан Хомчак нещодавно заявив про додаткове стягнення Росією військ до кордонів України. При цьому українська армія із свого боку не планує жодних загострень. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю LB.ua.

«Давайте скажемо про те, що росіяни ніколи військ своїх звідти не прибирали. Як почали військові дії, так постійно їх там і тримають у великій кількості. Але сьогодні, так, є певна активізація всіх процесів»,  — пояснив Олексій Данілов.

Говорячи про те, з чим може це бути пов’язано секретар РНБО сказав: «Ми не можемо залізти в голову Володимиру Путіну, але можу сказати наступне: у нас вже не та армія, яка була в 2014 році».

«Чи буде загострення, залежить тільки від Путіна. З нашого боку, ми не плануємо жодних загострень, тому що цінуємо життя кожного нашого солдата і хочемо, щоб все якомога швидше закінчилося», — додав Данілов.

Як повідомляла група ІС, через загострення ситуації в зоні ООС Офіс президента провів закриту нараду за участю представників силових структур і розвідки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Жизнь остановилась: как «русский мир» изменил крупнейший железнодорожный узел Донбасса. ФОТО

В крупнейшем до 2014 года железнодорожном узле - Дебальцево после российской оккупации с вокзала в день отправляется единственный пассажирский...