Чергове засідання ТКГ: стало відомо, що обговорюватимуть

-

Читайте также

На засіданні 19 травня Тристороння контактна група (ТКГ) розгляне питання дотримання режиму припинення вогню та продовжить розробку плану спільних кроків з урегулювання збройного конфлікту на сході України. Про це повідомила українська делегація для участі в ТКГ.

Зазначається, що чергові засідання Тристоронньої контактної групи в режимі відеоконференцій заплановані за таким графіком: 18 травня — відеоконференції робочих груп з безпеки, політичних питань, гуманітарної робочої групи, економічної робочої групи, 19 травня — відеоконференція загального засідання Тристоронньої контактної групи.

Повідомляється, що порядок денний засідання включає питання щодо порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ; вдосконалення контрольного механізму, імплементації Мінських угод і підсумків Паризького саміту та продовження розробки плану спільних кроків.

Окрім того, планується обговорити відновлення роботи КПВВ і відкриття нових у Золотому і Щасті; обмін утримуваними особами; повний і безумовний доступ міжнародних організацій на окуповані територіії та відновлення соціально-економічних зв’язків через лінію розмежування.

У делагації України нагадали, що наразі тривають консультації на рівні політичних радників Нормандської четвірки, мета яких — повернутися до суворого дотримання сторонами повного та всеосяжного режиму припинення вогню.

«Міжнародні партнери України підтримують цей напрямок нашої політики», — зазначили в українській делегації.

Як повідомляла група ІС, угруповання «ДНР» та «ЛНР» у квітні передали свої списки для взаємного обміну утримуваними особами.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Українські миротворці повернулись додому з Афганістану. ФОТО

Весь особовий склад українського національного персоналу Місії НАТО в Афганістані повернувся до України рейсом літака Повітряних Сил ЗСУ Іл-76МД,...