Байден пообіцяв підтримку Близькому Сходу, щоб стримати амбіції Китаю, Ірану та рф у регіоні

-

Читайте также

Президент США Джо Байден під час поїздки на Близький Схід пообіцяв допомагати країнам протистояти впливу Ірану, Китаю та росії, передає «Радіо Свободи».

«Ми не підемо й не залишимо вакуум, щоб його заповнили Китай, Росія чи Іран», — зокрема заявив Байден.

Під час зустрічі Ради співробітництва Перської затоки у Джедді (Саудівська Аравія) Байден запевнив, що його країна залишиться «активним партнером» на Близькому Сході. За словами Байдена, США хочуть допомогти посилити захист міжнародного судноплавства на Близькому Сході – це розглядається як явний натяк на Іран. «Сполучені Штати не дозволять іноземним або регіональним державам поставити під загрозу свободу судноплавства на Близькому Сході», – заявив він.

Президент США також повторив, що Вашингтон не дозволить Ірану отримати ядерну зброю.

Нагадаємо, Саудівська Аравія погодилася збільшити видобуток нафти після зустрічі президента США Джо Байдена з наслідним принцом Саудівської Аравії.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Форум для діалогу між Німеччиною та рф буде ліквідовано

Форум громадянських суспільств "Петербурзький діалог", заснований у 2001 році для поглиблення взаєморозуміння між Німеччиною та росією, планується остаточно ліквідувати...