Байден підписав декілька важливих президентських указів: що відомо

-

Читайте также

Серед перших кроків Джо Байдена на посаді президента США стало підписання сімнадцяти розпоряджень і президентських указів, серед іншого новий президент заблокував кілька ключових рішень свого попередника Дональда Трампа.

Зокрема, президент Байден наклав заборону на будівництво прикордонної стіни на кордоні з Мексикою, скасував заборону на в’їзд до США громадян шести країн, де більшість складають мусульмани; відновив заборону на спорудження нафтопроводу Keystone; оголосив про намір відновити членство США у Всесвітній організації охорони здоров’я і приєднатися до Паризької угоди щодо змін клімату, пише «Радіо Свобода».

Кілька розпоряджень Джо Байдена стосуються боротьби з коронавірусною інфекцією. Він наказав носити маски у всіх державних установах і запропонував федеральним службам продовжити мораторій на виселення квартиронаймачів за несплату оренди і виплату студентських кредитів, гарантованих федеральним урядом.

Джо Байден також доручив провести оцінку указів свого попередника в сфері довкілля. Він має намір відновити жорсткіші стандарти викидів вуглекислого газу в атмосферу, скасовані його попередником.

Серед інших указів президента Байдена – вимога до федеральних управлінь керуватися пріоритетом расової рівності в своїй діяльності.

Очікується, що на початку президентства Байден зосередиться на указах задля виконання, даних раніше, передвиборчих обіцянок.

Нагадаємо, Джо Байден раніше виступив з офіційною заявою щодо плану допомоги американській економіці, яка постраждала від пандемії коронавіруса, загальним обсягом 1,9 трлн. доларів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Спецслужбы Беларуси подвозят нелегалов к границе ЕС на грузовике: опубликовано видео

Польские пограничники опубликовали видео, на котором видно, что к зданию бывшего белорусского пограничного поста мигрантов привозят на грузовой машине....