Агресія та хамство: Кулеба розповів про поведінку росіян на переговорах

-

Читайте также

На переговорах по Донбасу представники Росії нерідко проявляють агресію. Про це розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю «Обозреватель».

«Якщо звести їх разом, то в цих переговорах є все: агресія, хамство, лавірування. Описуючи поведінку Росії, мимоволі згадуєш відому скоромовку: «Кораблі лавірували-лавірували, лавірували-лавірували, та так і не вилавірували», — сказав Кулеба.

Кулеба також нагадав, що в України є дві можливості спілкуватися з Росією: через радників лідерів нормандського формату та Тристоронню контактну групу.

Нагадаємо, вже в найближчі дні стане ясно, чи настроєна країнаагресор на вирішення питання закінчення війни на Донбасі, вважає Дмитро Кулеба.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Конфеты от оккупантов: в Харькове оштрафована сеть магазинов

В Харькове Госпотребслужба обнаружила торговлю российскими конфетами в одной из сетей магазинов. Название ее не разглашают, но известно, что...