Агресія РФ в Україні є найбільш кричущим порушенням на просторі ОБСЄ, — Держдеп США

-

Читайте также

В России заявили о выходе из Договора по открытому небу

Власти РФ объявили о намерении выйти из Договора по открытому небу (ДОН), это соглашение позволяет военным 33-х стран осуществлять...

Фейки недели: Российские «чипсы» в рационе ВСУ, нацистка Санду и доносы на русскоговорящих

На этой неделе российские пропагандисты выдали несколько лживых утверждений и фейковых новостей, которые заметила в информационном пространстве группа «Информационное...

Какие изменения на КПП «ДНР» готовят россияне

В штабе так называемого «оперативного командующего ДНР» прошло совещание, в ходе которого обсуждались вопросы  ротации российских военнослужащих, несущих службу...

Найбільш кричущим порушенням суверенітету і територіальної цілісності на просторі ОБСЄ залишається триваюча з 2014 року російська агресія на сході України та окупація Криму. Про це у п’ятницю, 3 грудня, під час пленарної сесії засідання Ради Міністрів ОБСЄ заявив заступник Держсекретаря США Стівен Біган, інформує прес-служба американського посольства.

В результаті конфлікту на Донбасі загинуло понад 13 тисяч українських громадян, і більше мільйона людей були змушені покинути свої домівки. Кримські татари, етнічні українці та інші противники окупації стикаються з жорстокими репресіями, наголосив Стівен Біган під час свого виступу.

Україна повинна залишатися у першій черзі нашого порядку денного. Неприпустимо, щоб Спеціальна Моніторингова Місія щодня піддавалася цькуванню і обмеженням, в основному, в контрольованих Росією районах, зазначив він.

Нікого не обманюють наполегливі твердження Москви про те, що Україна несе відповідальність за конфлікт на своїй території. Дії Росії в Україні і інших країнах — її кричуще нехтування міжнародним правом і основними принципами ОБСЄ — призвели до погіршення європейського безпекового середовища загалом.

Сполучені Штати закликають Росію виконати взяті на себе в Мінську зобов’язання, наголосив заступник Дежсекретаря, додавши, що США ніколи не визнають український Крим територією Росії.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Росія в ОБСЄ заблокувала важливе рішення щодо Донбасу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Украине призвали отказаться от поставок техники, сделанной в РФ: названы аргументы

Национальный совет Украины по вопросам телевидения и радиовещания обратился к производителям и поставщикам телевизоров, медиаплееров, смартфонов и других устройств,...