ЄС готує санкції проти російської нафти та алмазів — ЗМІ

-

Читайте также

Єврокомісія почала готувати нові санкції проти росії. Пакет передбачає обмеження цін на нафту, а також заборону імпорту алмазів та інших предметів розкоші.

Крім того, планується розширити чорний список фізосіб, пише Politico із посиланням на чотирьох дипломатів ЄС. Нові заходи обговорять 23 вересня.

Нагадаємо, Євросоюз ухвалив уже сім пакетів санкцій проти росії. Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель пригрозив новими обмеженнями у разі проведення референдумів на захоплених територіях України. Напередодні путін підтримав анонсоване маріонетковою окупаційною владою «голосування» з анексії.

Нагадаємо, російські окупанти оголосили про намір провести псевдореферендуми в ОРДЛО про приєднання до рф з 23 по 27 вересня, а також на захоплених територіях Запорізької та Херсонської областей.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

У росії тихо перевіряють бомбосховища на тлі поширення страхів перед війною

Бомбосховища по всій росії повертаються до життя після більш ніж трьох десятиліть забуття після закінчення холодної війни як відображення...