ЄК запропонувала новий пакет санкцій проти рф: що до нього увійшло

-

Читайте также

Єврокомісія розробила черговий пакет антиросійських санкцій на тлі недавніх рішень російського керівництва.

«Росія підняла вторгнення в Україну на новий рівень. І ми маємо намір змусити Кремль заплатити ціну за цю подальшу ескалацію. Сьогодні ми пропонуємо новий пакет жорстких санкцій проти росії», — написала у Twitter голова ЄК Урсула фон дер Ляєн.

За її словами, ЄК пропонує розширити список санкцій ЄС проти фізичних та юридичних осіб, які мають відношення до повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Також планується запровадити нові обмеження на торгівлю з рф, а саме: затвердити нові санкції на імпорт продукції російського виробництва, які позбавлять країну-агресора доходу в розмірі 7 млрд. євро, та розширити список товарів, експорт яких буде заборонено до росії (маються на увазі ключові технології, необхідні ведення війни).

Фон дер Ляєн зазначила, що до нового пакету санкцій внесли і додаткові обмеження на надання європейських послуг та заборону для громадян ЄС обіймати керівні посади у російських компаніях.

До пакету обмежень також було додано правову базу для ліміту цін на російську нафту.

«Деякі країни, що розвиваються, все ще потребують постачання російської нафти за низькими цінами. Це обмеження допоможе знизити доходи росії і зберегти стабільність світових енергетичних ринків», — уточнила чиновниця.

Водночас планується посилити контроль за спробами рф обійти санкції, які запровадили країни Заходу.

Як повідомляла група ІС, Велика Британія розширила список санкцій проти росії як результат проведення фейкових російських референдумів на захоплених територіях України. До списку санкцій додано 33 громадянина рф.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

ЗСУ знищили місце зосередження окупантів в Херсонській області

Збройні Сили України знищили місце зосередження російських окупантів в селищі міського типу Зеленівка в Херсонській області. Про це на своїй...