ЗСУ тренувалися нищити ворожий десант на березі Азовського моря — ефектні ФОТО

-

Читайте также

Підрозділи зі складу Об’єднаних сил не лише виконують щоденні бойові завдання на лінії фронту, а й готуються до усіх ймовірних сценаріїв російської військової агресії в акваторії та на українському узбережжі Азовського моря.

Про це повідомили у прес-центрі штабу ООС.

Прикладом стали минулі тактичні навчання з відбиття висадки ворожого морського десанту. У тренуваннях свої навички вдосконалювали льотчики армійської авіації, морські піхотинці, воїни-артилеристи та танкісти гірсько-штурмового з’єднання, які діють у складі резерву. Також були задіяні бійці Національної гвардії, особовий склад загону морської охорони Державної прикордонної служби України та військовослужбовці інженерного підрозділу загону мінних загороджувачів.

Підрозділи ствольної і самохідної артилерії були підняті по тривозі першими. Зробивши марш, артилеристи швидко провели розгортання на рубежах і зайняли позиції для нанесення вогневого удару. Після визначення точних координат знаходження кораблів противника в морі пролунали перші постріли. Таким чином, гармаші знищили першу хвилю морського десанту та унеможливили висадку другого ешелону.

Навчання відбувалися дуже динамічно. Воїни-артилеристи продемонстрували мобільність в складних умовах видимості та здатність ефективно наносити прицільні вогневі удари по кораблям і живій силі противника.

На одному з етапів до навчань приєдналися й військові сапери. У складі двох рухомих загонів загородження, вони встановили кілька протидесантних мін вздовж ділянки узбережжя.

Тим часом в бій вступила авіація та танки, що послідовно знищувала «ворожий десант». Після чого за умовами навчання частина сил противника дeсантувалася на іншій ділянці узбережжя. Здійснивши переміщення, танковий підрозділ гірсько-штурмової бригади завдав противнику максимального ураження, чим створив сприятливі умови українським нацгвардійцям та морській піхоті для переходу у контрнаступ. А вони вже, під прикриттям бойових машин піхоти, витіснили противника назад в море.

Наприкінці навчань катерній тактичній групі ВМС ЗС України та Морській охороні Держприкордонслужбі України було поставлено завдання здійснити перехід у заданий район, знищити живу силу та завдати вогневе ураження кораблям, які залишаються на плаву. З чим моряки дуже вдало впоралися.

В ході навчань екіпажі катерів відпрацювали низку корабельних бойових навчань. Зокрема, провели тактичне маневрування з елементами ухилення від умовних атак кораблів противника, здійснили обмін даними з висвітлення повітряної та надводної обстановки, а також відпрацювали навчання з надання допомоги аварійному кораблю.

Як наголосив начальник тактичної групи «Маріуполь» капітан 1 рангу Роман Кодимський, під час тренувань органи управління, сили та засоби зі складу Об’єднаних сил діяли злагоджено та підтвердили спроможність виконувати завдання за призначенням.

Раніше стало відомо про те, що позиції ЗСУ поблизу Кримського обстріляла ворожа БМП.

загрузка...

Свежее

Не верьте русским, говорящим о мире

Война научила меня многому. Первое - читать и слушать врага. Второе - верить врагу, если он обещает тебя убить....