ЗСУ проводять збори з керівним складом бригад та начальниками родів військ. ФОТО

-

Читайте также

Зброя України і світу у новому випуску програми «Техніка війни». ВІДЕО

Вийшов новий випуск програми «Техніка війни» з актуальною інформацією про нові та модернізовані зразки озброєння та військової...

В Украине впервые презентовали отечественный мультикоптер. ФОТО и ВИДЕО

Предприятие Spaitech во время Международной специализированной выставки «Оружие и безопасность 2019» презентовало мультикоптер Windhover. Об этом сообщает Defense...

Нелепая история: боевики «лнр» показали задержанного «супершпиона» СБУ. ВИДЕО

Так называемое «мгб лнр» отчиталось о задержании жителя оккупированной части Луганской области, который якобы работал на Службу...

В Україні триває збір з командирами бригад (полків) та їх заступниками, начальниками родів військ і служб Збройних Сил України. Зокрема, один із етапів для вищевказаної категорії посадових осіб з військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України проходив на Миколаївщині, повідомляє прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Масштаби та організація – вражаючі. Десантники в черговий раз довели, що вони в усьому – «Завжди перші!».

На військовому аеродромі Кульбакіно відбулося практичне заняття на тему «Порядок, особливості підготовки та застосування повітряних (тактичних) десантів в операціях Збройних Сил України».

До масштабного заходу, який проходив під керівництвом командувача Десантно-штурмових військ генерал-лейтенанта Михайла Забродського, залучався особовий склад визначених військових частин ДШВ, а також підрозділи військово-транспортної авіації Повітряних Сил та вертольоти армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

Розпочинаючи заняття, командувач Десантно-штурмових військ ЗС генерал-лейтенант Михайло Забродський зазначив, що дані завдання наші підрозділи неодноразово виконували в ході навчань та навіть у бойових умовах.

– Щоразу ми знаходимо для себе багато різних деталей, які можуть бути критичними під час реальних бойових дій. А в нашій справі таких деталей бути не повинно, – підкреслив генерал-лейтенант Михайло Забродський.

На навчальних місцях, де були розташовані транспортно-бойові вертольоти Мі-8, учасникам зборів було представлено порядок організації, встановлення та застосування комплекту спеціального обладнання «Адаптер М-1». Він призначений для безпарашутного десантування та евакуації (доставки) військовослужбовців у визначені місця.

Бойові командири та їх заступники ділилися власним досвідом на навчальному місці, де відпрацьовувався порядок підготовки особового складу та матеріальної частини вертольотів для ведення десантно-штурмових дій. Зокрема, розглядалися питання дій десанту у вертольоті, здійснення вогневого впливу на противника під час польоту, підтримки підрозділів, які діють тощо.

На військово-транспортних літаках Іл-76 офіцерам була представлена методика підготовки бронетанкової та автомобільної техніки до десантування парашутним способом, а також порядок дій особового складу тактичного повітряного десанту на борту.

Також, окремо розглядалося питання підготовки до десантування різних вантажів з колективною зброєю, боєприпасами, паливо-мастильними матеріалами, продовольством. При цьому увага була зосереджена на укомплектованості вантажів, порядку оформлення відповідних документів тощо.

Свежее

Сколько украинцев мечтают о «едином государстве» с РФ — данные опроса

О "едином государстве" Российской Федерации и Украины мечтают всего 19% российских респондентов и мизерные 3% - украинских. Об...

Нелепая история: боевики «лнр» показали задержанного «супершпиона» СБУ. ВИДЕО

Так называемое «мгб лнр» отчиталось о задержании жителя оккупированной части Луганской области, который якобы работал на Службу безопасности Украины. Видео допроса «супершпиона» Алексея...

В России признали, что мухлевали с допинг-пробами — подробности скандала

Генеральный директор Российского антидопингового агентства (РУСАДА) Юрий Ганус дал интервью американской прессе. Общаясь с журналистом New York Times, Ганус рассказал несколько скандальных...

Это может быть интересно