ЗСУ прийняли на озброєння нові українські ракети РС-80: опубліковані фото

-

Читайте также

Збройні Сили України прийняли на озброєння некеровані авіаційні ракети РС-80 вітчизняного виробництва.

Про це повідомляє видання Ukrainian Military Pages.

Ракети РС-80 з кумулятивно-осколковою бойовою частиною та РС-80ГММ з габаритно-масовим еквівалентом бойової частини є проектом ДАХК «Артем». Вони призначені для озброєння літаків, гелікоптерів, а також наземних платформ з використанням штатних пускових блоків.

Вітчизняні некеровані ракети РС-80 прийнято на озброєння ЗСУ

Під час проведення державних випробувань здійснювались пуски ракет з наземних платформ, гелікоптерів та літаків, за результатами яких було визнано їх відповідність тактико-технічним характеристикам.

Результат пошуку зображень за запитом "рс-80"

Відомо, що ракетами РС-80 вже стріляли наземний безпілотний «Фантом» 8х8, гелікоптер Мі-8МСБ та фронтові бомбардувальники Су-24М. Зауважимо, що блоками для стрільби 80-мм реактивними снарядами оснащені й нові десантно-штурмові катери типу «Кентавр-ЛК» Військово-Морських Сил ЗС України.

Некеровані авіаційні ракети РС-80 призначені для знищення живої сили противника, бронетехніки, фортифікаційних споруд та інших цілей. Для забезпечення найбільш ефективного знищення противника, конструктори ДАХК «Артем» передбачили оснащення РС-80 різними бойовими частинами та детонаторами.

Наприклад, оснащення ракети пучково-осколковою бойовою частиною з програмованим підривачем дозволить здійснювати підрив безпосередньо у повітрі у кількох метрах від цілі, що значно підвищує ефективність її ураження. При цьому дальність ураження наземних цілей понад 7 кілометрів. Окрім того, РС-80 може оснащуватись і кумулятивною бойовою частиною, для знищення бронетехніки противника.

Результат пошуку зображень за запитом "рс-80"

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше ЗСУ прийняли на озброєння нові зразки гранат.

загрузка...

Свежее

Оккупанты сократят бюджет строительства опреснителей в Крыму

Оккупанты в Крыму сократят почти на 13 млрд рублей объем средств, предусмотренных на проектирование и строительство опреснителей, а также...