ЗСУ передали чергову партію відновлених бронемашин. ФОТО

-

Читайте также

Держпідприємство «Миколаївський бронетанковий завод» передало Міноборони партію з п’яти одиниць капітально відновлених броньованих розвідувальних дозорних машин із покращеними характеристиками БРДМ-2Л1, повідомляє пресслужба ДП «Укроборонпром».

«Це чергова партія техніки, відновлена фахівцями МБТЗ вже в рамках державного оборонного замовлення 2020 року. Бронемашини пройшли військову прийомку та відбули у розпорядження Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького», — йдеться у повідомленні.

Під час капітального ремонту було покращено тактико-технічні характеристики базової машини БРДМ-2, зокрема, встановлено новітні засоби навігації та зв’язку, тепловізійну систему нічного керування; змінено розташування особового складу та покращено ергономіку машини за рахунок бокових люків із посиленим бронюванням, що пришвидшує десантування екіпажу та спрощує експлуатацію техніки.

«У 2020 році Миколаївський бронетанковий запрацював з новою якістю. За перший квартал цього року на підприємстві виготовили та відремонтували продукції на 31,5 млн грн, що майже вдвічі більше за аналогічний період минуолого року. Бронетанковий дивізіон Концерну — один з найпотужніших. Тільки з початку року бронетанкові підприємства „Укроборонпрому“ передали Збройним Силам близько 300 одиниць техніки. На сьогодні в структурі оборонпрому бронетанкові підприємства — найбільш підготовлені для об’єднання у галузевий холдинг, зараз ми прораховумо різні сценарії та формати цієї нової бізнес-одиниці та чекаємо на ухвалення відповідного законодавства, який пришвидшить процес трансформації», — розповів заступник Гендиректора «Укроборонпрому» з виробництва Ігор Фоменко.

Броньована розвідувально-дозорна машина БРДМ-2 має підвищену прохідність та призначена для ведення розвідки та супроводження конвоїв, також слугує для розміщення спеціального озброєння.

Як повідомляла група ІС, держпідприємство «Миколаївський бронетанковий завод» у квітні передало ЗСУ партію з 8 одиниць капітально відремонтованих та модернізованих бронемашин БРДМ-2Л1.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

У Херсоні українські відомства відпрацювали дії при можливому вторгненні РФ: подробиці

У Херсоні на виконання директивних доручень Верховного Головнокомандувача ЗС України, президента України Володимира Зеленського відбувся оперативно-штабний збір, який був...