ЗСУ отримали партію танків Т-72 від Київського бронетанкового заводу: опубліковано фото

-

Читайте также

Державне підприємство «Київський бронетанковий завод», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», передало українським військовим три відремонтовані танки Т-72. Про це йдеться у повідомленні пресслужби «Укроборонпрому».

Машини пройшли капітальний ремонт з доробками у рамках державного оборонного замовлення та отримали поліпшені бойові й технічні характеристики. Роботи виконані з випередженням графіка, однак за обмеженого фінансування.

Зокрема, ходові якості Т-72 покращили завдяки встановленню більш потужного двигуна у 840 кінських сил і гусениць від танка Т-80. Командну керованість удосконалили комплектом сучасної цифрової радіостанції і супутникової навігаційної системи. Це дасть змогу підтримувати зв’язок із піхотними підрозділами для посилення взаємодії на полі бою.

Крім того, прилади нічного бачення машин оснастили сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління.

Київський бронетанковий завод ремонтує та модернізує техніку у тісній співпраці з Центральним бронетанковим управлінням ЗСУ Міністерства оборони України. Модернізація, зокрема, охоплює усі складові – захищеність, мобільність, вогневі спроможності, командну керованість.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Житомирський бронетанковий завод відремонтував для армії чергову партію БМП.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

На фоне кризиса, власти РФ подарили $1 млрд дружественным режимам за рубежом

Россия продолжает советскую практику многомиллионных вливаний и списания внешнего долга для дружественных режимов за рубежом, пишет «finanz». По итогам 2020...