ЗСУ отримали чергову партію модернізованих танків «Булат»: опубліковано фото

-

Читайте также

Збройним Силам України поставлену ще одну партію модернізованих бойових машин «Булат». Танки було відремонтовано в рамках державного замовлення на ДП «Завод імені В.О. Малишева», що входить до складу ДК «Укроборонпром», йдеться у повідомленні пресслужби концерну.

Як повідомив генеральний директор «Заводу імені В.О. Малишева» Василь Крилас, фахівці «ЗІМ» усунули всі пошкодження бойових машин, а також провели їх модернізацію з заміною комплектуючих.

«Булати» пройшли ремонт і складання за повним технологічним циклом. В танках встановлені нові засоби зв’язку і навігаційна апаратура, замінені деякі деталі», – зазначив директор підприємства.

Відновлені «Булати» «на відмінно» пройшли випробування у полігонних умовах: здійснили пробіг на 100 кілометрів, під час якого фахівці проаналізували роботу танків, а також пройшли перевірку стрільбами, в ході яких протестовані потужність та точність гармати і кулемету бойових машин.

«Після проходження модернізації танки стали більш сучасними з покращеною координацією зв’язку, приладами прицілювання та системою спостереження. Наші фахівці вже приступили до ремонту наступної партії «Булатів» для наших військових», – додав Василь Крилас.

Державне підприємство «Завод ім. В.О. Малишева» (м. Харків) спеціалізується на виробництві та модернізації важкої і легкої бронетехніки для Міністерства оборони України та іноземних замовників. Серед основної продукції та послуг підприємства – БМ «Оплот», модернізація танка Т-64 до виду БМ «Булат», бронетранспортери БТР-3, БТР-4, модернізація бронетранспортерів БТР-50.

БМ «Булат» – основний бойовий танк, який використовується в танкових військах ЗСУ. Ця бойова машина – глибока модернізація танка Т-64Б. Протягом останніх чотирьох років фахівці ЗІМ відремонтували після пошкоджень у зоні ведення бойових дій на сході держави та передали до українського війська понад півсотні модернізованих БМ «Булат» з покращеними тактико-технічними характеристиками. Зокрема, на них встановили нові сучасні засоби зв’язку та навігації, а також прилади прицілювання та нічного бачення.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, на КБТЗ відзвітували про успіхи в ремонті техніки ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Террористы «ДНР» сорвали работу СММ ОБСЕ: опубликованы подробности

В центре Донецка российские оккупационные власти инспирированными акциями протеста возле штаб-квартиры СММ ОБСЕ на два дня заблокировали работу Миссии....