Житомирські десантники відпрацьовували стрибки з висоти 600 та 800 метрів. ФОТО

-

Читайте также

В 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ ЗСУ, яка дислокується у Житомирі, проходять заходи інтенсивної бойової підготовки, в рамках яких особовий склад здійснює стрибки з парашутом. Про це інформує Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Повітрянодесантна підготовка — важливий елемент формування у військовослужбовців психологічної готовності до виконання завдань за призначенням.

Десантування здійснюється з вертольоту Мі-8 армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України з висоти 600 та 800 метрів зі зброєю та спорядженням.

«Ми розглядаємо стрибок з парашутом не як саму ціль, а насамперед як спосіб доставки особового складу до місць виконання завдань. Ми відпрацьовуємо усі елементи до автоматизму. Десантник має бути готовий до будь-яких позаштатних ситуацій» — зазначив командир підрозділу.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, військовослужбовці 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ відпрацювали десантування з гелікоптера Мі-8 за допомогою комплекту знімного бортового обладнання «Канат-1» з висоти 5, 10 та 20 метрів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Беларусь наторговала с «дружественными» Россией и Китаем себе в минус

Белорусские чиновники опубликовали данные о внешней торговле страны за первый квартал 2021 года. Результаты не утешительны, пишет banki24.by. По предварительным...