Зеленський присвоїв почесні найменування бойовим військовим частинам. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

У середу, 14 жовтня, з нагоди Дня захисника України за бойові заслуги, мужність, високий професіоналізм та з огляду на зразкове виконання поставлених завдань особовим складом президент Володимир Зеленський присвоїв почесні найменування бойовим військовим частинам Нацгвардії та Держприкордонслужби, інформує прес-служба МВС.

Стрічки до бойових прапорів Глава Держави вручив командирам 40-го полку Національної гвардії, що отримала почесне найменування «імені Данила Нечая»; 3-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії, яка отримала почесне найменування «імені полковника Петра Болбочана»; 9-го прикордонного загону Держприкордонслужби, який отримав почесне найменування «імені Січових стрільців».

Окрім того, як інформує Міноборони, з рук Верховного Головнокомандувача стрічку з почесним найменуванням, що присвоєне бригаді з нагоди Дня захисника України, отримав командир окремої 43-ї окремої артилерійської бригади полковник Олег Шевчук. Відтепер ця бригада артилерії іменується бригадою імені гетьмана Тараса Трясила.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше президент України Володимир Зеленський присвоїв почесні найменування трьом бригадам Сухопутних військ Збройних Сил.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Россияне активно забирают вклады из банков: есть данные за месяц

Продолжается отток средств из российской банковской системы со срочных вкладов физических лиц. По итогам июня клиенты забрали с рублевых...