Завод «Укроборонпрому» відзвітував про виконання держоборонзамовлення: подробиці і фото

-

Читайте также

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» успішно виконало державне оборонне замовлення поточного року. Міністерству оборони України передано понад 100 одиниць техніки, повідомили в «Укроборонпромі».

Згідно з умовами договору, машини пройшли повний цикл капітального та регламентного ремонту. Відновлено боєздатність усіх систем та агрегатів, замінено несправні прилади, перевірено роботу озброєння тощо. Крім того, на БМП встановлено сучасні навігаційні системи, оптичні прилади та приціли вітчизняного виробництва, а також фари інфрачервоного випромінювання та освітлювальні фари з сучасними діодними лампами.

Цьогоріч ЖБТЗ розпочав оснащувати вітчизняну бронетехніку гусеничними стрічками виробництва харківського Заводу імені В.О. Малишева, який також входить до складу Укроборонпрому. Крім того житомирське підприємство опанувало і власне виробництво гусениць. Раніше така продукція постачалася лише з-за кордону та з постачанням виникали проблеми. Перша партія машин із гусеничними стрічками ЖБТЗ була передана у війська в серпні. Ця техніка працює без жодних нарікань.

Наразі в рамках програми імпортозаміщення Житомирський бронетанковий завод виробляє не тільки власні гусениці, а й багато інших комплектуючих для вітчизняної техніки.

Як повідомляла група «ІС», конструкторське бюро з Харкова отримало замовлення на виробництво десятків БТР «Буцефал».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

А мы раскольники, раскольники, или Как суд разрешил россиянам воровать в случае нужды

«Смогу ли я переступить или не смогу! Осмелюсь ли нагнуться и взять или нет? Тварь ли я дрожащая или право имею!» (Родион Раскольников, «Преступление и наказание» Ф.Достоевский) Сегодня новости из...