Завод «Укроборонпрому» відремонтував пошкоджений винищувач МіГ-29. ФОТО

-

Читайте также

У понеділок, 21 грудня, Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» передало Повітряним Силам України відремонтований винищувач МіГ-29, який після невдалого приземлення отримав серйозні пошкодження, інформує прес-служба ДК «Укроборонпром».

Фахівці льотно-випробувальної станції заводу транспортували літак на виробничу базу підприємства.

Під час відновлювального ремонту МіГ-29 фахівці замінили пошкоджені елементи конструкції літака, провели ремонт планера та відновили лако-фарбове покриття винищувача.

Після успішного виконання переліку запланованих робіт авіаційно-ремонтний завод перевірив працездатність усіх систем бойового літака та здійснив випробувальні польоти.

На сьогодні відремонтований МіГ-29, який є основним бойовим літаком Повітряних Сил, повернувся до пункту постійної дислокації, йдеться у повідомленні Укроборонпрому.

Зазначимо, що літак, про який йдеться у повідомленні, входить до складу 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації ім. О.Покришкіна, яка базується у Луцьку. Аварійну посадку літак здійснив на військовому летовищі в Мелітополі 10 квітня. 

Нагадаємо, як інформувала група ІС, українські винищувачі відпрацювали зліт-посадку прямо на автомобільній трасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Туркменистане в детских садах запретили показ мультфильмов на русском языке

В некоторых детских садах Лебапской области Туркменистана запретили показывать мультфильмы на русском языке, сообщает туркменская служба со ссылкой на...