Завершився конкурс ЗСУ на найкращий екіпаж БПЛА: підсумки та фото

-

Читайте также

Уже вп’яте екіпажі БПЛА 1-го класу змагалися за звання найкращого. До фіналу дійшли настільки досвідчені та впевнені екіпажі, що навіть суддям було чого повчитись, пише АрміяInform.

Попри не надто сприятливі метеорологічні умови всі учасники справились на відмінно. Конкурсні завдання здебільшого перекликались із бойовими. Журі оцінювало володіння літаком, швидкість розгортання комплексу, точність виходу на об’єкти розвідки, визначення координат рухомих і нерухомих об’єктів, вміння управляти в умовах радіоелектронного придушення.

«З кожним роком конкурсні програми вдосконалюються та ускладняються. Така тенденція очевидна, адже модернізується техніка, засоби розвідки, програми забезпечення, вдосконалюються тактичні прийоми. Та й екіпажі, які беруть участь у конкурсі, стовідсоткові практики!», — прокоментував голова журі, представник Командування Повітряних Сил ЗСУ полковник Тарас Потягач.

З мінімальною перевагою перемогли курсанти Житомирського військового інституту. «Змагались не так за фінансовий стимул (загальний призовий фонд становить понад 50 тисяч гривень), як за авторитет. Впевнений, що і приз витратять саме на вдосконалення обладнання, а не на особисті забаганки», — додав полковник Потягач.

Учасники професійних «секретів» не розкривають. Кажуть: головне — це практика, постійні тренування. «Запорукою успіху є ще й злагодженість екіпажу. Навіть, якщо хочеться випустити в бік колег гостре слівце, завжди працюємо чітко та без зайвих розмов, емоції залишаємо на потім», — ділиться зовнішній пілот БПЛА із позивним «Кабан».

Участь у конкурсі, який проходив під керівництвом Командувача ПС, взяли представники різних видів та родів ЗСУ. Зокрема представники Сухопутних військ, Повітряних Сил, ССО, ДШВ, Житомирський військовий інститут.

Як повідомляла група ІС, вітчизняні виробники на практиці презентували БПЛА та комплекс протидії безпілотникам.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Завершився конкурс ЗСУ на найкращий екіпаж БПЛА: підсумки та фото

Уже вп’яте екіпажі БПЛА 1-го класу змагалися за звання найкращого. До фіналу дійшли настільки досвідчені та впевнені екіпажі, що...