Застрягли в минулому: рашисти використовують німецькі карти 1930 року. ФОТО

-

Читайте также

Рашисти застрягли «в совку» у всіх значеннях. До цього часу окупанти використовують німецькі карти України зразка 1930 року. Про це повідомили в оперативному угрупуванні військ «Каховка», бійці якого дослідили вміст планшету ліквідованого окупанта.  

«У 1985-го році для зручності, офіцерів і старшин примушували носити спеціальні сумки (планшети) із канцелярією, компасом, документацією на підлеглих і надрукованою мапою. З того часу у орків нічого не змінилося, вони досі тягають ці планшети. Ми переглянули один із таких у окупанта, який вже отримав квиток на концерт кобзона. Найцікавіше, що там знайшли — мапу Покровського Дніпропетровської області…. НІМЕЦЬКУ, зразка 1930-го року», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляла група «ІС», СБУ здобула секретні карти та списки знищених на Донеччині рашистів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Американський астронавт Скотт Келлі зустрівся з пілотами ЗСУ. ФОТО

Американець Скотт Келлі — не лише астронавт-рекордсмен, але й професійний пілот винищувача-бомбардувальника F-14. Перед від'їздом з Києва він попросив...