Захисники Приазов’я ініціювали фронтовий челендж: подробиці і фото

-

Читайте также

Українські воїни, які виконують завдання у складі підрозділів ООС на Приазов’ї ініціювали новий фронтовий челендж: забіг вздовж лінії фронту.

Про це повідомляє прес-служба штабу ООС.  

«Старт — на крайньому блокпості під Маріуполем, 10-кілометровий забіг вздовж лінії фронту та фініш — неподалік Широкино. Так, військовослужбовці з’єднання, що нині боронить позиції на Приазовському напрямку операції Об’єднаних сил, розпочали челендж, до якого закликають долучитися армійців зі всіх підрозділів від півдня Донеччини до півночі Луганщини», — йдеться у повідомленні.

Перед стартом відбулася колективна розминка під керівництвом помічника командира з фізичної підготовки та спорту.

Участь у спортивному святі взяли військові, які мають найкращу фізичну підготовку. Під час забігу їхній стан здоров’я постійно контролювали військові медики. У свою чергу представники Спільного центру контролю та координації стежили за дотриманням російськими окупаційними військами режиму припинення вогню.

Як повідомив заступник командира військової частини з морально-психологічного забезпечення, учасники пробігу продемонструвати витримку та волю до перемоги. Армійці подолали десятикілометрову дистанцію майже за 45 хвилин. На фініші їх зустрічали з духовим оркестром та гарячим чаєм.

Після забігу військові передали челендж бойовим побратимам із сусіднього з’єднання, що виконує бойові завдання північніше.

Як повідомляла група «ІС», бойовики маскуються під СЦКК і перебувають в районах розведення сил.

загрузка...

Свежее

РФ перекинула в Білорусь морпіхів, яких очолював знадник України із Криму

Росія перекинула у Білорусь підрозділ 155-ої бригади морпіхів з Тихоокеанського флоту, яких раніше очолював зрадник з ВМС України, що...